ЗВАРЮВАННЯ АРГОНОМ

Що таке аргонове зварювання?

Нерідко виникає потреба зварити матеріали, які при звичайних видах зварювання не зливаються, наприклад, алюміній, мідь, титан і так далі. Тому, щоб створити міцну нероз'ємну конструкцію з цих металів, застосовується зварювання аргоном.

Процес - аргонодугового зварювання відбувається в середовищі інертного газу аргону, звідси і назва зварювального процесу. Використання аргону в зварюванні при з'єднанні двох металів - це захист від окислення, яка може статися за рахунок зіткнення з киснем в повітрі. Тобто, аргон покриває зону зварювання і не дає кисню проникнути в зону поверхонь, що сполучаються.

МИ варимо практично все:
- зварювання алюмінію,
- зварювання нержавіючої сталі,
- міді, латуні, титану;
- зварювання конструкцій (каркаси під меблі, човни, автомобільні диски); - зварювання деталей двигуна;
- ремонтна зварювання і т.д.
Зварка двигуна аргоном
Перелік елементів двигунів включає в себе:
- блоки циліндрів;
- поршні і поршневі пальці;
- направляючі втулки, вкладиші клапанів і сідла;
- трубоводи;
- насоси;
- ГБЦ (головки блоків циліндрів)

Сварка аргоном двигуна - досить трудомісткий процес, який можна довірити тільки професіоналам Автосервіса ТІР24. Від якості проведення зварювання залежить робота всього агрегату. У нас ви можете замовити зварювання корпусу двигуна аргоном, а також отримати консультацію по всіх питаннях, які цікавлять вас щодо ремонту та витрат.
  Зварка аргоном піддонів двигуна
  Піддон - це досить тендітна деталь, яка, зазвичай виготовлена з алюмінію. При впливі на неї, вона часто пошкоджується. Це призводить до порушення герметичності агрегату.
   Найбільш прискореними дефектами в піддоні є пробоїни і тріщини в картері двигуна. Вони і призводять до того, що витікає моторне масло і в результаті заклинює агрегат. Заварити пробоїну або тріщину в домашніх умовах дуже складно, так як для можливості роботи з аргоном, без якого немає можливості відновити цілісність агрегату, є необхідність не тільки в професійному обладнанні, а й в спеціальних навичках для роботи з цим обладнанням, а також з самої деталлю.
   Зварка аргоном коробки передач
   Для виконання процесу зварювання аргоном коробки передач вкрай необхідні такі елементи як: аргон, спеціалізовані установки і якісні матеріали. Завдяки зварюванні аргоном є можливість відновити втрачений об'єм деталей, тих які вже були у використанні. І при цьому після виконання всіх робіт по ремонту всі деталі надійно закріплені, і до того ж не мають потреби в зачистці від шлаків зварних швів.
   Наші роботи
   Made on
   Tilda