КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДВИГУНІВ

Компанія ТІР24 завдяки встановленню спеціалізованого обладнання та професіоналізму майстрів налагодила КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДВИГУНІВ.

Капітальний ремонт двигуна - серйозний захід, який вимагає від власника автомобіля чималих капіталовкладень. Повна заміна мотора, в свою чергу, коштуватиме ще більшу суму. Так що ж вибрати: повну заміну або ремонт двигуна автомобіля? З цим завданням допоможе впоратися кваліфікована діагностика двигуна і надана нижче інформація.

Коли потрібний капітальний ремонт двигуна?

Ремонтні роботи на двигуні необхідні при виявленні наступних «симптомів» несправності:

- Сторонні шуми або стукіт двигуна;
- Низький тиск масла в системі;
- Нерівномірна робота двигуна на холостому ходу;
- Зниження потужності двигуна;
- Підвищення витрати масла і палива;
- Підвищення тиску картерних газів;
- Появи чорного чи білого диму з вихлопної труби;
- Перегрів двигуна.

З огляду на те, що двигун - це високоякісний і надійний вузол, з ним зазвичай не буває серйозних проблем. Однак час не щадить нічого, і в міру досягнення контрольних показників пробігу все одно з'явиться необхідність звернутися до фахівців з метою перебирання двигуна і заміни зношених деталей.

У разі появи найменших підозр на несправність двигуна радимо не затягувати з діагностикою, щоб в подальшому уникнути серйозних витрат на капітальний ремонт або заміну двигуна. Фахівці Автосервіса ТІР24 зможуть провести повноцінну діагностику вашого автомобіля і визначити або виключити можливу несправність.
Наші роботи